Rodzinne dni w górskich miejscowościach . Dokąd warto pojechać, gdzie nocować oraz jakich rozrywek spróbować?

Wybierasz się na wypoczynek z rodziną w górach? W Polsce roi się od atrakcyjnych miejsc, a jeśli chodzi o wypad z maluchami, warto wziąć pod uwagę znajdujący się w Górach Orlickich Zieleniec.

Góry – atrakcyjne 12 miesięcy w roku

Wyjazd do górskich kurortów może okazać się wyśmienitym pomysłem nie tylko podczas ferii zimowych. Pomimo iż hotel przy stoku, to wygodne rozwiązanie dla amatorów snowboardu, to latem w górskich miastach również nie brakuje sposobów na spędzenie czasu. Wyśmienitym tego wzorem jest kurort sportów zimowych w Zieleńcu. Malownicza lokalizacja tej części miasta Dusznik-Zdroju sprzyja rozmaitym formom kreatywnego wypoczynku.

Nocleg z pociechami

Planując górskie wakacje z pociechami, warto skrupulatnie przeanalizować wybór hotelu, w jakim się zameldujemy – może być pomocne: Vital & SPA Resort Szarotka Zieleniec. Porą letnią ciężko o alternatywę dla kąpieli, wobec czego dobrze jest wyszukać hotele z basenem. Wodne zabawy będą źródłem mnóstwa radości całej familii.

Po intensywnym dniu dobrze zrobi nam moment odprężenia. Świetnym wyjściem będzie w takim razie odprężający masaż bądź wieczór w saunie. Dlatego wyborną alternatywą może okazać się zatem hotel SPA. Aby móc jednak podzielić się czasem sam na sam, wybieraj obiekty posiadające pomoc, jaką jest opiekun dziecięcy.

Atrakcje w górach

Okolice Dusznik-Zdroju dopomagają ciekawym formom spędzania czasu, tak pieszym wędrówkom po górskich stokach, jak też eskapadom rowerowym. Idealną bazą wypadową będzie na przykład Zieleniec. Atrakcje dla dzieci są tym, czego na pewno tu znajdzie się bez liku. Jedną z nich jest Zieleniec Summer Park, który obowiązkowo musi zwiedzić każda familia z dziećmi, udająca się na pobyt niedaleko Dusznik-Zdroju.

W letnim parku można skorzystać z licznych nietuzinkowych atrakcji, przykładowo zjazdu na nartach po stoku pokrytym trawą bądź z kolejki linowej. Zaś po długich godzinach dynamicznych rozrywek dobrze będzie skusić się na lokalną kolację, którą zaserwuje Wam restauracja regionalna. Restauracji, gdzie można najeść się do syta też w Zieleńcu nie brakuje.

Sprawdź jak niezapomnianą przygodą mogą być rodzinne urlopy w górskiej scenerii.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa