Seriale dla młodych rodziców

Mówi się, że młodzi rodzice nie wiedzą co to sen, nie znają też relaksu. Jednak zwłaszcza} oni powinni odpoczywać, by móc zajmować się swoimi małymi dziećmi. Dlatego przygotowujemy listę seriali dla świeżo upieczonych rodziców. Odcinki są krótkie, dzięki czemu jest szansa na obejrzenie ich w trakcie drzemki malucha albo podczas karmienia. Gotowi?

Grace i Frankie

To serial o silnych kobietach i sile przyjaźni. Oraz rodziny, nawet jeśli nieco pokręcona. No dobra, BARDZO pokręcona. Bardzo ciepły i przyjazny, a do tego lekki – nie będzie wymagał więc ogromnego skupienia, a przyniesie sporo dobrego humoru.

The Bletchley Circle

To już trudniejszy serial, ale ma bardzo krótkie sezony, dzięki czemu jest szansa obejrzeć go w całości. Opowiada o silnych kobietach, które nie dają się stłamsić swoim czasom – może dodać ci to wiary w swoją siłę w trudnych momentach, gdy będziesz myślała, że już nie dasz rady.

Kryminalne zagadki panny Fisher

Kolejny lekki i jednocześnie mądry serial. O tym, ile daje wiara w swoje siły i bezczelności. W sam raz, jeśli jesteście rodzicami córki – będzie chcieli ją tak wychować, by wyrosła na Phryne Fisher, czyli kobietą inteligentną, pewną siebie, która nie boi się walczyć o siebie i swoich najbliższych. W dodatku ten serial oferuje najciekawszy wątek romantyczny.

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa